MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

20 prosince, 2015

Pan

neděle, prosince 20, 2015 2 komentáře
Poster undefined 
       Pan
Zpočátku zajímavé, později v Zemi Nezemi to první dojem dost pokazilo. Petera trefili opravdu dobře, jeho obsazení opravdu skvělé, mladý herec hrál výborně, ale Hugh Jackman byl naprosto mimo mísu. Nejenže se na tu roli vůbec nehodil, jeho kostým byl přímo otřesný. Rooney Mara a Garrett Hedlund se mi líbili. V podstatě to tak trochu předchází verzi Petra Pana z roku 2003, protože příběh se odehrává v době, kdy Pan Zemi Nezemi teprve objeví... Každopádně je to slušný průměr a mám docela chuť si přečíst i knižní předlohu :-)

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87