MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 prosince, 2015

Akce a soutěže #213

pátek, prosince 18, 2015 2 komentáře
Opět se hlásím. Tentokrát opravdu s mini přehledem. Je před vánoci a tak všechny akce už víceméně proběhly. Soutěže už taky pomalu končí. A nový přehled akcí chystám asi až na nový rok. Teď už to nebude moc mít smysl. Případně sledujte fb...

Akce

  • eBux - e-kniha Budoucnost za 120,-
  • databook - sleva na e-knihy od Alpressu až 50%
  • alza - vybrané e-knihy od Grady se slevou 50%
  • Rajknih - e-kniha Budoucnost za 120,-
  • eReading - hned 15 různých akcí na e-knihy
  • Kosmas - vybrané e-knihy od Grady se slevou 50%
  • Rajknih - sleva na e-knihy od Hostu se slevou 40%

Soutěže


 Další soutěže z webů a od blogařů sledujte na fb skupině Knižní akce a soutěže.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87