MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 října, 2015

Železná lady

neděle, října 18, 2015 1 komentář
poster
Když jsem to zahlédla v televizním programu, řekla jsem si, že bych to mohla zkusit. Hlavně kvůli Meryl Streep. Takže jsem večer zalehla k televizi a čekala, co bude. Nakonec to až taková sláva nebyla. Bylo to hezky udělané a Meryl byla fakt dobrá. Ale jinak mi to přišlo nudné, odfláknuté a rychle to uteklo, aniž by se to věnovalo premiérce hlouběji...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

  1. My na to teď koukáme při ZSV, tak uvidíme, jak to nakonec ohodnotím já

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne