MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 října, 2015

poster
Na film jsme šli do kina. Už předem jsem raději nepředpokládala žádný super výkon a ještěže jsem tak udělala. Film byl dost průměrný, možná lehce pod. Vidět jsem to chtěla hlavně kvůli Vinovi. Byla tam spousta nedotažených věcí, nesrovnalostí. Film byl i docela rychlý a minutáž byla jen hoďka a půl. Takže se nestihlo ani nic pořádně rozjet. Dobrá polovina filmu mě docela bavila, líbila se mi magie a Vinova postava. Ale pak začal měknout a soucítit s jednou čarodějkou a druhá polovina filmu už byla nanic. Takhle jsem si to moc nepředstavovala. Myslela jsem, že půjde o 'drsný' hon na čarodějnice. A byla z toho tak napůl 'pohádka'...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne