MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

31 srpna, 2015

Srpen byl nějaká bída. Ale další knihy mám na cestě, takže si to hodně vynahradím :-P Ale to už bude asi do zářijového přehledu, protože to nestihnou dodat...

 

Abych věděla, jak dopadne celý příběh Chloe a jejích přátel, musela jsem samozřejmě získat i poslední díl. Opět e-kniha na recenzi :-) Série Nejtemnější síly...Konečně se ke mně dostaly i tyto dva kousky. Série sice není dovydaná, ale to mi momentálně nevadí. Buď se nakonec na fanoušky usměje štěstí a knihy budou, nebo mě to třeba donutí začít číst knihy v angličtině (což by mi vůbec nevadilo) a zbytek budu mít cizojazyčné :-P Série Iron Fey (Železná víla).Nakonec ještě dvě knihy. Ty jsem potřebovala na doplnění sérií, aby mi to potom nechybělo. Tyto knihy, tedy především ta vlevo, začaly po obchodech rapidně ubývat... Série Nebe a Dech.Přišla mi i další nabídka na recenze. Bylo těžké si vybrat, co bych vlastně chtěla číst a taky to skloubit s tím, zda daná kniha je k dispozici jako e-book. Tak tentokrát je to toto... Prohnaný ze série Kroniky železného druida.


Celkový počet nových knih: 4 papírové knihy, 2 e-knihy

Přečtené knihyPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87