15 srpna, 2015

Dítě číslo 44

sobota, srpna 15, 2015 1 komentář
poster
Příběh začíná válkou a pokračuje poválečným obdobím. Je vidět, že ani po válce nebyl život lehčí, všude hledali zrádce, i tam kde nikdy nebyli. Mučení, vraždy, špatný režim... A mezi tím vším se řeší vraždy dětí. Jediným pozitivem je opravdu reálná poválečná atmosféra a to, jak se svět teprve 'zotavoval'. Všechno to zlé, co se dělo, byl opavdu hnus. Jinak film je v podstatě o ničem. Nad vodou to drží jen herci...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

  1. Knihu som čítal . Mne sa páči lebo mám rada dejepis a táto kniha mi otvorila dvere to toho obdobia :) ale musím priznať že nie je pre každého čítala ju kamoška a sestra a ani jednej sa neľúbila :) čo som aj čakala keď každej z nich sa páči iný žáner :) ale mňa táto kniha zaujala a zanechala vo mne :) dosť s toho obdobia čo som aj očakávala :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)