MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

31 srpna, 2015


Oficiální informace: Co je Den nepřečtených knih? Knihomolský svátek, ve kterém si připomínáme, že knihy by se neměly jen kupovat, ale hlavně číst :) Poslední srpnový den ho oslavíme už počtvrté a společně se pokusíme dočíst ty nepřečtené a nedočtené knihy, které máme v knihovničkách a na poličkách.

Letošní ročník jde rovnou k jádru pudla. Proč nám doma zůstávají nepřečtené knihy? Slyšíme vás - "Protože nemáme čas!" Je to ale vážně tak? Každý den je přece plný prostojů a prokrastinace.
Proto jsme se rozhodli naše denní rozvrhy pěkně provětrat a najít v nich skulinky, které je možné zaplnit čtením. Letošní Den nepřečtených knih nese heslo Více času na čtení. Máme pro vás spoustu návrhů, kde čas získat, tak ho s námi pojďte hledat! :)
#ViceCasuNaCteni
Takže v dnešním plánu mám nakonec dočíst Čísla 2 od Rachel Ward. Začíná to být napínavý :-P A pak se pustím do Prohnaného od Kevina Hearna... A co čtete vy?


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne