MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

21 června, 2015

Takže jsem dočetla další recenzní knihu a tím i splnila svoji roční výzvu. Mám za sebou třicet knih a jak to tak vidím, do konce roku to pro mě bude čtecí rekord. Chápejte, jsem mezi knihomoly v podstatě nová. Knihy mám ráda už dlouhou dobu, ale přečetla jsem obvykle jen tak pět ročně. A teď i s možnostmi recenzí jsem se opravdu rozjela.
 
Nicméně to znamená návrat a to po delší době opět k Silu. Tentokrát už se vážně musím donutit tuto nekonečnou knihu přelouskat. Vždyť to není už možné. Čtu ji snad od dubna nebo odkdy. Ale to půjde. Musí. Akorát dnes z toho moc nebude. Zatím sedím ještě v pyžamu. Maggie je u mamky. Na pět jdu do práce až do rána. Máme totiž inventuru (strašně se těším :-( ). Buhví do kolika tam budu. Nejspíš tak do tří do rána. Pak domů vyspat a na jednu zase hurá do práce. A to nejlepší, v práci budu do devíti a druhý den na ráno. Sbohem spánku...

Takže zatím lenoším a nabírám energii. Určitě to bude chtít i čokoládu na posílení :-P, silné nervy a modlení, abych to měla už za sebou...

A co hezkého plánujete vy na neděli?


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

 1. Já jsem dokončila figurky z marcipánu na dort, který budu dělat dědovy k narozeninám na sobotu a dnes si budu asi pořád čís a kouknu se na nějaký ten seriál. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. o tech figurkach jsem to cetla u tebe na fb, pak musis vyfotit :-)

   Smazat
  2. Určitě vyfotím celý dort. :)

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne