MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 června, 2015

Můj mobil to teda neumí vyfotit zrovna krásně (možná je to rukama). Ale první stránka hotová. Začala jsem včera večer a kreslila u televize :-)




Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

 1. Líbí se mi jak, je to barevné :) a ten motiv je taky krásný, i když ten už jsi nedělala ty :D Těším se na další stránky ;) když tak koukám na tvou reading challange, nechceš si jí zvýšit? :D

  OdpovědětSmazat
 2. Zatím mě ty obrázky baví. Za chvíli budu mít další hotový...
  A challenge asi měnit nebudu, nevím jak, nečekala jsem, že to budu takhle stíhat :-D

  OdpovědětSmazat
 3. Vypadá to krásně :) Hned má mchuť se do toho taky pustit :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)




@lucylillianne