09 června, 2015

Soutěž o záložky

úterý, června 09, 2015 čeká na komentář
Chvíle úmorného přemýšlení pominula. Konečně mě napadlo, jakou soutěž bych mohla udělat. Ne každého to možná nadchne. Ale ten, kdo žije knižním světem to musí dát :-)
 
  1. Soutěž bude probíhat týden. Aby se sešlo co nejvíc soutěžících. Zápisy do formuláře budou probíhat do 16.6.2015.
  2. Zúčastnit se mohou jen lidé z ČR.
  3. Výherce bude jeden, aby mohlo být soutěží víc.
  4. Výherce budu vybírat pomocí stránky random.org...
  5. Duplicitní vstupy mažu, tak pozor.
  6. Výherce budu informovat emailem, který napíšete do komentáře, abych od vás měla potvrzení a hlavně abych dostala adresu :-) Na odpověď počkám maximálně dva dny.

Soutěžit se bude o tyto záložky. Výherce si vybere dvě z těchto záložek. Další kousky budou už podle mého výběru. Detailní pohled na záložky...

https://igcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/11377665_636994769769017_498629683_n.jpg

Soutěžní formulářPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)