MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 dubna, 2015

poster
Měla jsem trochu obavy, jestli film trochu neopadne. Přece jen už sledujeme tyto hrdiny nějakou dobu a někomu se může zdát, že už to stačilo. A i já se obávala, že to nebude taková pecka jako dřív. Musím říct, že se mi to líbilo a hodně. Bylo tam i hodně srandy na odlehčení, což pomáhalo. No prostě, bylo to super a pokud máte rádi marvel jako já, neváhejte a běžte taky do kina :-D

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

  1. ach tiež sa isto vyberiem do kina na to!
    ľúbezná

    OdpovědětSmazat
  2. Už se těším, až to taky uvidím.. Ale v našem v kině to dávají s titulkama až v pondělí a já na to odmítám jít s dabingem, takže si počkám.. Ale už se nemůžu dočkat :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87