MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

28 března, 2015

Rezistence

sobota, března 28, 2015 2 komentáře
poster
Rezistence se mi opravdu líbila. Bylo to moc hezky udělané, ty efekty a všechno. Bavilo mě to a ty dvě hodiny v kině utekly jako voda... Ale nemůžu si pomoct, mám pocit, že spousta věcí byla vypuštěná, spousta důležitých věcí. A pokud bych nečetla knihu, tak bych asi některé části nechápala. Hlavně Trisino, řekněme setkání, s Jeanine mělo být líp propracované, v knize byla spousta jiných detailů. Včetně pocitů Tobiase kvůli tomu co se stalo... Z tohoto důvodu dávám čtyři hvězdičky. Řekla bych, že Divergence se knihy držela více...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Mám asi stejný názor, kdybych nečetla knihu, film bych asi z části nepochopila... Ale jinak efekty, klobouk dolů! :3

    OdpovědětSmazat
  2. @Camilla Barnet: já mám prostě pořád pocit, že tam spoustu věcí vypustili

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne