MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 března, 2015

nedokončeno autorkou

Víceméně jsem tyto knihy sledovala na internetu na stránkách jiných blogařů. Tam jsem je asi viděla poprvé. Série se mi líbí, má zajímavé téma. Samozřejmě vlkodlaci a upíři a další bytosti jsou už pěkně známé, ale jsou  tu i jiní. Navíc se tu děj točí i okolo dimenzí apod. Rozhodně je to docela zajímavé. Violet byla divná. Nestálá, moc se mi nezamlouvala. Kaspar byl jak schizofrenik, v jednu chvíli magor a v druhou zase normální. Nejvíc se mi asi zamlouvala Autumn Rose, byla taková jiná. Její vyprávění se mi líbilo asi nejvíc. Recenzi na obě knihy najdete na blogu zde a zde...
 

Temná hrdinka

  • Večeře s vampýrem
  • Růže podzimu
  • "Untitled"

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87