MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

11 února, 2015

Vítejte

středa, února 11, 2015 čeká na komentář
Vítejte na mojí nové blogové adrese. Jelikož už mám přesouvání docela dost a ta práce ještě nějakou chvíli potrvá, rozhodla jsem se, že blog spustím už teď, protože bych potřebovala publikovat nové články a nebudu je přidávat dvojmo. Takže buďte prosím ještě trpěliví, nemám přesunuty všechny důležité články a je možné, že některé odkazy ještě nejsou opravené.

Všem vám moc děkuji za přízeň a doufám, že to se mnou ještě nějakou chvíli vydržíte :-P Držte mi palce s blogspotem, teprve se rozkoukávám a nevím, jaké všechny možnosti skýtá. A snad už to bude mým 'domovem' napořád... :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87