MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

19 ledna, 2015

Nejlepší je jít do knihkupectví s tím, že si koupíte jen jednu knihu :-P Jak to asi mohlo dopadnout, že... Já teda obvykle nakupuji na internetu, ale to co jsem potřebovala, nemají už delší dobu skladem. Tak jsem se nechala strhnout a šla do knihkupectví. Je to opravdu jiný pocit, když se člověk může procházet mezi regály a koukat na ty stovky knížek, lepší pocit. Ale těch peněz... :-)

Konečně mám Píseň krve, kterou jsem strašně moc chtěla v papírové podobě. Takže je konečně doma :-P Dále Město nebeského ohně. Do toho se musím pustit ihned po vyřízení všech recenzních knížek... A nakonec Spaleniště: Zkouška...



Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)




@lucylillianne