MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

09 listopadu, 2014

Shrnutí týdne #17

neděle, listopadu 09, 2014 čeká na komentář
V tomto týdnu jsem málem vypustila duši v práci. Opravdu, s blížícími se Vánoci to začíná být docela masakr... Ale měla jsem i nějaké ty radosti. Jednou z velkých radostí byl krásný trailer na nadcházejícího Hobita a Bitvu pěti armád. Vypadalo to senzačně a moc se těším...

Další radost jsem měla, když jsem sehnala poslední díl série Kroniky Sialy a za dobrou cenu. Kniha byla totiž v jednom antikvariátu a je v suprovém stavu. Někdo si ji pravděpodobně přečetl jen jednou a hned ji dal pryč. Pro mě to znamená ale kompletní sérii a ušetřené peníze :-)

A to je tak z blogového světa všechno. Jinak co se týče mě samotné, stále louskám Hobita, ale už jsem téměř u konce. A taky jsem se pustila do nového modelu auta. Toť asi opravdu všechno.

Hezký zbytek neděle :-)


A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkujiPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne