MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

21 listopadu, 2014

Byla jsem docela zklamaná. Předchozí dva filmy byly úplně jiné kafe. Chápu, že je to příprava na poslední film. Ale většina filmu bylo samé povídání a proslovy a akce minimum. Nevím, čekala jsem mnohem mnohem víc. To však neznamená, že to bylo úplně špatné.

Při této písničce, kdy se chystá útok mi docela běhal i mráz po zádech...

Spousta věcí se mi líbila, film tímto neodsuzuji. Ale po shlédnutí jsem neměla ten typický pocit, že to musím ihned vidět znovu :-) Jen se modlím, aby druhou část udělali velkolepější...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne