MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 července, 2014

Hodně informací bylo na internetu, takže mě to nalákalo. I knižní obálky byly opravdu velký tahák. Takže co se nestalo, chytla jsem se do pasti :-) Ale zlákal mě samozřejmě i film, což u mě není nijaká zvláštnost. Na spoustu knih příjdu teprve až zjistím, že se nějaká zfilmovala. Úplně ji žeru. Ze začátku bylo sice těžké zase číst o hrdinech ve věku patnáct šestnáct let. Ale během čtení jsem na to často zapomínala a věnovala se hlavně ději. Riordan opravdu umí hodně dobře psát a knihy mají skvělý děj... Velké plus za mytologii a historii... :-)

Recenze Percy Jackson
 


Percy Jackson

  • Zloděj blesku
  • Moře nestvůr
  • Bitva o labyrint
  • Prokletí Titánů
  • Poslední z bohů  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne