MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 července, 2014


Poslední dny přemýšlím, co vlastně láká čtenáře chodit na můj blog. Jsou to články? Sice jich moc není, ale snažím se aktualizovat jak to jen jde. Ale je těžké najít něco, co by se vám mohlo líbit. Číst také nestíhám až tak rychle. A proto přemýšlím nad tím, co by mi mohlo pomoci a zvýšilo návštěvnost. Pomohlo by blog přestěhovat a mít tam vymoženosti jako vzkazník, kalendář akcí apod? Lepší grafika? Nebo vám na ničem takovém nezáleží a stačí vám číst články v podobě, jaké je tu najdete? A co víc, odkud se vlastně o mém blogu dozvíte? Od někoho, z vyhledávače nebo úvodní stránky blogu.cz, kde se zobrazují nejnovější články? Pomůžete mi tyhle záhady rozluštit, ať vím, co mám dělat? :-)

Možná by to chtělo víc rozhodit sítě a zkusit se i víc propagovat na facebooku. Jiné stránky obcházím denně a snažím se zanechávat komentáře, když mám k čemu. Ale velký rozdíl nevidím... Občas mám pocit, že mi tu chodí pět lidí stále dokola...
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne