MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

10 května, 2014

Jede se do Prahy

sobota, května 10, 2014 čeká na komentář

Tak lidičky, v neděli, tedy zítra frčím do Prahy. Podívám se tam poprvé :-) Jedeme na koncert filmové hudby, na který se moc těším. Ale samozřejmě se podíváme i po samotném městě. Jelikož vyjíždíme brzo ráno a vracíme se pozdě večer, tak vás tu nebudu obtěžovat nudnými texty, protože jinak nemám o čem psát :-P Tak se zatím mějte a užívejte víkendu...


Edit: A mimo to jsme si naplánovali navštívit výstavu Tima Burtona (režisér například Mars útočí, Střihoruký Edward, Mrtvá nevěsta, Sweeney Todd a další).


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87