MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

09 května, 2014

Divergence

pátek, května 09, 2014 čeká na komentář
Film se mi hodně líbil. Byl poutavý a musím se přiznat, že mi opravdu hodně připomínal Hunger Games. Děj se téměř dokonale shodoval s knihou. Samozřejmě se tam nemohlo vlézt úplně všechno :-) Hudbu poslouchám už nějaký ten pátek, takže taky super... Samozřejmě chápu, že ti, kteří knihy nečetli, ten film nemusí pochopit nebo se jim nemusí líbit, ale nechápu, jak to může někdo na csfd hodnotit jednou hvězdou. Protože já dávám plné hodnocení :-D

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87