MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 dubna, 2014


Před sebou mám konečně volný víkend. Za celý týden toho mám už docela dost, jsem pěkně unavená. Ale odpočinek až od zítřka. Dneska jsem vytáhla Maggie ven. Jsme na návštěvě na zahradě, tak se trošku proběhne. A večer mám v plánu kino. Po poslední návštěvě mám volný lístek, tak si zajdu na Amazing Spiderman 2. Už se těším.

Na Den knihy jsem si koupila Alianci od Veronicy Roth. Bohužel včera se mi podařilo u toho vytuhnout. Tak jsem zatím jen na straně sto nebo tak nějak. Každopádně o víkendu bude velké čtení... :-)

Jinak včera měla Maggie narozeniny, čtyři roky. Tak strašně to utíká... Dostala nějaké dobroty, hraček má plný box :-D

A co vy, jaké máte plány víkend?Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87