MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 dubna, 2014

Na tento film jsem se hodně těšila. První Amazing Spider-Man se mi líbil. Rozhodně víc než filmové verze pár let pozpátku. Tudíž jsem předpokládala, že i pokračování bude skvělé. Ale bylo to velké zklamání. Sice hodnotím třemi hvězdičkami, protože míň si nezaslouží, ale ani víc. Většina filmu se věnovala vztahu hlavního hrdiny a jeho holky. Byla to dost nuda. Několikrát během filmu jsem měla nutkání kouknout na hodinky. Samé blbé dialogy, minimum akce. A když už byla akce, tak to nebylo ono. No můžu říct, že jsem ráda, že jsem měla lístek zadara...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne