MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 února, 2014

Novinky dneška

úterý, února 25, 2014 čeká na komentář
Jistě jste si včera všimli, opět jsem lamentovala nad funkcí blogu a nad tím, jak to tu funguje. Psala jsem zároveň i na blog.cz s dotazem, zda někdy zvažují vylepšení miniaplikacemi apod. Dnes se mi konečně dostalo odpovědi a jak jinak než záporné. V dohledné době tyto věci nezvažují. No jak vidět, blogaři jsou jim ukradení...

Mimochodem zkouším tyto věci obejít. Takže teď v menu najdete například vzkazník. Je tedy bohužel externě na jiné stránce. Ale i tak, třeba se někomu zachce tam nějakou tu zprávu zanechat :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87