MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 prosince, 2013


Tak jaká byla vaše nadílka? U nás pokus o skromnější vánoce zase nějak nevyšel :-D Dostala jsem spoustu věcí. Kosmetiku, oblečení, drobnosti atd. Z těch hlavních samozřejmě modely. Takže mám práci asi tak ještě na rok či dva :-P No a jak jinak, knihy. Přála jsem si ale jen dvě, abych nezatížila Ježíškovu kapsu. Brzy budu mít narozeniny, tak přidám další knihy ze seznamu :-) A taky jsem dostala elektrický kartáček na zuby. Páni, jestli se mi to podaří zapnout, bude to zázrak :-D A co vy? Dostali jste všechno co jste chtěli?

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne