08 prosince, 2015

Ne, nezapomněla jsem na tento projekt. Ale rozhodně jsem nepočítala s tím, že ke konci roku mi tak rapidně ubyde času na čtení. Takového Pána věže čtu už skoro měsíc. Ale třeba se mi podaří přes vánoce to trochu napravit.

Zatím mám tedy přečtené první dva díly Harryho a třetí leží na nočním stolku a čeká na pokračování. Tak aspoň ještě toho bych mohla do konce roku dočíst. A jelikož je projekt zimní, pokračovat budu samozřejmě v lednu a únoru. To se doufám můj harmonogram opět rozjede na plné obrátky...

  • Kámen mudrců
  • Tajemná komnata
  • Vězeň z Azkabanu
  • Ohnivý pohár
  • Fénixův řád
  • Princ dvojí krve
  • Relikvie smrti

A co vy? Zapojili jste se do tohoto projektu? Kolik jste toho zvládli přečíst?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)