MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 prosince, 2020

Krásné vánoční svátky

čtvrtek, prosince 24, 2020 2 komentáře


Tak se nám odpočet posledních dní a hodin zastavil a máme tu Štědrý den. Krásné vánoční svátky přeji všem, užijte si pohodu, klid a atmosféru s rodinou a přáteli u pohádek a dobrého jídla. Spousta pěkných dárečků a do Nového roku pravou nohou napřed. A žádná unáhlená předsevzetí. Ten následující rok si musíme užít v poklidu a bez nervů ;-)...

 Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. tobě také krásné a pohodové svátky :) šťastný nový rok :)

    OdpovědětSmazat
  2. Trošku opožděně, ale také přeju Krásné Vánoce a Šťastný nový rok. Snad bude lepší, než tenhle. :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne