MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

03 prosince, 2019

Čtecí plány na prosinec

úterý, prosince 03, 2019 4 komentáře
Na prosinec jsem si zvolila dva kousky, každý z jiného důvodu. Harryho čtu vždycky jak vyjde v novém ilustrovaném vydání a dávám si takové opáčko. A Jonathana, nu, toho mám rozečteného neuvěřitelného dva a půl roku a asi by bylo dobré zjistit, zda to chci vůbec dokončit :-D

Prosinec

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Harry Potter a Ohnivý pohár
J.K. Rowling464
-
Jonathan Strange & pan Norrell 968Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Ilustrovaná vydání HP jsou nádherná a čtvrtý díl je jeden z mých nejoblíbenějších. :) Takže přeju krásné čtení.
  Dva a půl roku rozečtená knihy? To už je možná nějaký rekord. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No pořád to odkládám a vůbec mě to nebaví. Nejspíš už to půjde do kategorie 'nikdy nedočteno' :-D

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne