MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 září, 2019

Tuto knihu jsem dostala k recenzi a netušila jsem, že jde o sérii. Naštěstí se jedná o ten typ, kdy není potřeba znát úplně každý díl. A vzhledem k tomu, kolik knih mám na seznamu, tak s dalším dílem už pokračovat nebudu. Mám jiné priority :-)

Recenze - Jepice
 

Charlie Priest

  • Jepice   
  • The Ash Doll


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

  1. Takové série jsou nejlepší. Člověk s nimi může kdykoliv přestat, aniž by mu něco přitom chybělo. :)

    OdpovědětSmazat
  2. O sérii jsem slyšela, ale nikdy jsem ji nečetla. :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87