Po hodně dlouhé době zase objevuji omalovánky. Nejlepší je, vzít si je k televizi. Alespoň mám kulisu a když už nemůžu, dám si pauzu a sleduji film. Nevím, proč jsem to odkládala tak dlouho, ale začíná mě to zase bavit :-)