V srpnu opět jen dvě filmové novinky, které mě zaujaly. Je to bída, výběr poněkud pokulhává. V poslední době vyhledávám spíše seriály, protože s těmi se roztrhl pytel. Podzim by měl být ale na filmy zajímavější. Jako každý rok se chystají pořádné snímky a tak se bude na co těšit... Ale teď...


Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw 
Co si budeme povídat. Už dávno to není ono a nic nemůže předčit první dva filmy, které byly suprové. Vzhledem k tomu, že jeden z hereckého týmu, a řekla bych docela zásadní, už nežije, celá série tím ještě o stupeň spadla. Sice mají stále co nabídnout, spoustu akcí, nápadů a honiček, ale mám pocit, že už to není o autech, ale o zločinech. Navíc by si mohli odpustit některé nereálné a trapné scény. Ale zkusit to asi ještě zkusím.

Toy Story 4: Příběh hraček 
Tak tady si ani nevzpomínám, co jsem viděla naposledy. Jistojistě si pamatuji akorát první film, který jsem shlédla několikrát a dál si moc nejsem jistá. Ale tak, když se mi bude chtít, zkouknu všechny a trošku si to zopakuji :-)