MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

03 května, 2019

Malý přehled nejrůznějších akcí, soutěží, knižních událostí a mnoho dalšího, co by mohlo pravé knihomoly zaujmout. Tento přehled vzniká každý pátek a obsahuje to, co ten den zvládnu najít. Pokud vás zajímají další věci z celého týdne, sledujte následující odkazy...

Nové události - v kalendáři skupiny najdete chystané akce, autogramiády, besedy a tak dále. Všechno co na mě na facebooku vyskočí nebo co objevím u nakladatelů.
Instagram stories - odkazy na soutěže probíhající na instagramu. Přímo na profilu mám sbírky podle daných měsíců v roce.

Akce nové

 • Alza - sleva 50% na ebooky žánru sci-fi
 • Luxor - akce na Yoli knihy, 2 kusy sleva 20%, 3 a více kusů sleva 30%
 • eBux - sleva až 50% na romantiku
 • eBux - e-kniha Smečka za 72,-
 • eBux - balíčky od Moby se slevou až 66% (e-knihy)
 • Dobrovský - sleva 70% na vybrané dtěské knihy (prodejna Most - Centrál)
 • Dobrovský - sleva 70% na vybrané horory a thrillery (prodejna Praha - Hostivař)
 • Dobrovský - sleva 30% na vybrané knihy (prodejna Hradec Králové - OC Atrium)

Stále platící a dlouhodobé akce

- stav těchto akcí kontroluji jednou za čas...

Soutěže  Tento článek je jen informativní. Nejsem pořadatelem žádné z těchto akcí ani soutěží. Nenesu tedy žádnou zodpovědnost. Za případné překlepy se omlouvám předem. Všude se upisujete na vlastní nebezpečí...


  Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

  Lucy Lillianne
  V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

  0 komentář(ů) v diskuzi:

  Okomentovat

  Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
  @lucylillianne