17 ledna, 2019

Rajská omáčka

čtvrtek, ledna 17, 2019 čeká na komentář

Vím, že sem dávám zase úplně klasické jídlo, ale někdo to třeba vaří jinak nebo vůbec. Já si k rajské ráda koupím hotovou sekanou, kterou opeču na pánvi. Jelikož si vařím jen pro sebe, ne vždycky se mi chce s každým jídlem moc hrát :-P

Rajská omáčka

Postup: Osmažíme cibulku, přidáme rajčatový protlak a přilijeme 3/4 litru vody. Přidáme celý pepř, nové koření, hřebíček, bobkový list (obvykle všechno dám do čajového vajíčka, ať to pak nemusím lovit) a sůl. Povaříme. Do omáčky přidáme zásmažku nebo hotovou jíšku. Přidáme cukr, dochutíme a rozmixujeme. Hotovo :-)

sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)