MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 ledna, 2019

Rajská omáčka

čtvrtek, ledna 17, 2019 čeká na komentář
Vím, že sem dávám zase úplně klasické jídlo, ale někdo to třeba vaří jinak nebo vůbec. Já si k rajské ráda koupím hotovou sekanou, kterou opeču na pánvi. Jelikož si vařím jen pro sebe, ne vždycky se mi chce s každým jídlem moc hrát :-P

Rajská omáčka

Postup: Osmažíme cibulku, přidáme rajčatový protlak a přilijeme 3/4 litru vody. Přidáme celý pepř, nové koření, hřebíček, bobkový list (obvykle všechno dám do čajového vajíčka, ať to pak nemusím lovit) a sůl. Povaříme. Do omáčky přidáme zásmažku nebo hotovou jíšku. Přidáme cukr, dochutíme a rozmixujeme. Hotovo :-)

sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne