MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 listopadu, 2018

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?


Smrtelné stroje
O tomhle jsem se dozvěděla spíše díky knize, která se teď chystala s filmovou obálkou. Z herců znám sice jen Hugo Weavinga (Elrond v Pánu prstenů) nebo Stephena Langa (Avatar), ale mám ráda postapokalypsy, takže rozhodně ano.

Tohle snad ani nemusím komentovat. Prostě komiksovky jsou moje. Já soce preferuji Marvel, který se mi zamolouvá víc, ale i DC sleduji, protože přece jen zase využívají jiné hrdiny...

Transformers už sice dávno nejsou to, co bývali, nejlepší prostě byla jednička, nezapomenutelná, se skvělými efekty a hudbou. Ale jelikož často u filmů sleduji i tyto odnože, nebudu mít příliš vysoká očekávání a kouknu na to.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Na Smrtelné stroje jsem narazila jen na plakát a hned mě zaujal. Jinak na Aquamana jsem též zvědavá. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Na Aquamana se docela těším, tak doufám, že nebudu zklamaná :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To já taky. Ale samozřejmě už předem to beru s rezervou...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87