MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

10 října, 2018

Obrázek vám toho asi moc neprozradí, co byste taky na tom mohli pořádně vidět. Jde jen o zelí, cibulku a nějaké to dochucení. Ale tento salát mám ráda a občas si ho dám i jen tak a nepotřebuji ho mít s nějakým obědem :-)

Salát z čínského zelí

Suroviny: čínské zelí, sůl, pepř, kmín, pár kapek oleje, 3 lžíce cukru, 3 lžíce octa, cibule, voda

Postup: Nakrájet zelí na nudličky, cibulku na drobno. Bokem si udělat zálivku ze soli, pepře, kmínu, cukru, octa, oleje a vody. Pořádně promíchat, případně dochutit podle vlastního uvážení a salát s ní zalít. A to je vše...

sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne