26 března, 2018

Velice dlouho mi trvalo dát tuhle sérii dohromady. V bazaru se objevují opravdu jen výjimečně. Ale mám celou trilogii a nyní jsem si udělala i záložky :-)U těchto knih to bylo těžší. Jelikož je na obálce pouze koruna, nebylo pořádně z čeho vytvořit záložku. Tak alespoň takto :-)
Tuto rubriku jsem založila hlavně jako přehled mých knižních záložek. Už se v tom sama ztrácím a nevím, kde všude ty záložky jsou. Takže budu postupně fotit knihy z mojí knihovničky a k nim jejich záložky, které jsou v nich uložené. Některé jsem vyráběla, jsou staré nebo nové, vybledlé, některé jsou stažené z internetu, některé jsou koupené, některé darované a některé jsou vyhrané...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Opět úžasné záložky :) Hlavně jsi si dobře poradila s Rudou královnou, kde je všude jen ta koruna :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nemůžu si pomoct, ty na Svět Tryllů jsou zkrátka perfektní. :D
  Škoda jen, že není možné ty knížky sehnat, sama si je asi pokusím sehnat v originálu, protože tady v Česku je někteří prodávají strašně draho i na bazarech. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. druhy a treti byl v pohode, ale s jednickou jsou problemy, po roce hledani jsem nastesti nasla... :-)

   Vymazat
  2. Souhlasím s Luckou, taky jsem druhý a třetí díl sehnala hned, měli je v Levných knihách, přivezl mi je přítel. No, ale první díl jsme si objednala z netu, ale nevšimla jsem si, že je to slovenská verze a divila jsem se :D A následně mi trvalo dva roky sehnat ho v češtině, ale kontaktovala mě slečna na bazaru, že ji má, v top stavu nečtenou. Hned jsem jí poslala peníze :)

   Vymazat
  3. jj, nekdy to chce trpelivost :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)