MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 června, 2017

Kniha na recenzi, u které jsem předpokládala opravdu něco temného a napínavého. Strach jsem měla asi jen na dvou stranách a pak už to celé bylo o ničem. Kniha se dala číst, ale její pokračování opravdu nepotřebuji... Recenzi si můžete přečíst zde...
 

Návrat do Ulice strachu

 • Ostrov strachu  
 • Nebuď dlouho vzhůru

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Já ještě uvidím, jestli budu kompletovat. Nic extra jsem od toho nečekala, věděla jsem, že je to pro děti, a pro mě to je parádní nostalgie, v dětství jsem autorovy horory hltala, takže se k této sérii možná ještě někdy vrátím. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro me to byla prvni zkusenost a nebylo to spatne, jsem cekala opravdu hodne strachu a mene pubertalit...

   Smazat
 2. Knížku jsem nečetla a moc chvály jsem na ní neslyšela, tak si ji možná jen půjčím z knihovny, ale kompletovat také nebudu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ja ji mela nastesti na recenzi, takze me to az tak nemrzi :-)

   Smazat
 3. Mě přijde, že je tenhle autor spíš pro děti, teda ne pro ty úplně nejmenší, ale tak kolem deseti...

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87