Dnes se mi konečně podařilo dostat se do Dobrovského. S mamkou jsme si zašly do města a stavily se tam. Bohužel, se všemi těmi odklady mi vypršel jeden slevový kupon, nic nenabrečím, mohla jsem ještě ušetřit, ale budiž. Každopádně jsem si vzala Prozřetelnost ohně a Paní půlnoci. No a před chvílí zvonil pošťák, přišel mi balíček. Konečně mám i Plíseň, jediný recenzák v tomto měsíci. A to jen z důvodu, že jsem si o něj psala před 14 dny a teprve včera jsem dostala odpověď. Ale zase byli tak rychlí, že to dali na poštu ihned, takže včera objednáno a dnes dodáno :-) No a nakonec můžete vidět omalovánky se sovama, které jsem dostala od mamči :-D