Všechny filmy a seriály jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, s odstupem času je samozřejmě možnost, že změním názor ;-) Pokud vás zajímají další mé filmové zkušenosti, můžete  ještě více hodnocení najít na mém účtu Csfd. Seriály, které sleduji najdete na Edně... Pokud pro mě máte tipy na dobré filmy, neváhejte se podělit ;-)

poster poster poster poster

Inferno
Knihu jsem zatím nečetla a vůbec nevím, kdy se mi k ní podaří dostat. Tak jsem si řekla, že zatím zkusím film. Abych se k tomu vyjádřila, další dobrodružství Roberta Langdona se opět týká nebezpečí pro celé lidstvo a hlavně historie. S ní je vždycky všechno spojeno. I tento díl se mi líbil, nicméně velkou chybou Dana Browna je, že se mu ve všech příbězích opakují tytéž prvky a tím se to stává tak trochu nudou. Takže nakonec to beru jako takový průměr...

Moje hodnocení:
CSFD


Ghost in the Shell
Stereotyp světa budoucnosti se všemi těmi roboty a technologickými vylepšeními, kdy města vypadají jako obrovská skládka plná reklam... To už začíná být dost ohrané a nudné. A ke všemu jednotlivé technologie ani nejsou stejně vyspělé. V tomto filmu vidím víc zadrhelů než bylo hezké...

Moje hodnocení:
CSFD



Vesmír mezi námi
Na csfd má film pouhých 63 procent. Obvykle se po takových filmech nedívám, ale nadchlo mě prostředí vesmíru a navíc jsem zjistila, že tam hraje Asa. Tak jsem si řekla, že to risknu, případně to prostě bude blbost. Hm, nechápu ta špatná hodnocení, protože když přivřu oči nad tím, že jde o takovou teen romantiku, tak mi to přišlo dobré :-)

Moje hodnocení:
CSFD


Logan: Wolverine
Takhle asi nikdo hrdiny vidět nechce. Většina z nich už dávno neexistuje. Zůstal jen temný a depresivní příběh, plný nudy, zbytečnosti, krve (to tu fakt ještě nebylo) s příliš mnoha otazníky. Vůbec nechápu smysl tohoto filmu, ani nechápu, do jaké časové etapy ho zařadit. Natož to, jaktože tu byl opět Charles a podobně... A co měl sakra znamenat ten konec?

Moje hodnocení: