MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 dubna, 2017

Sehnat druhý a třetí díl byla poměrně hračka. Tyto knihy prodává kdekdo a tak jsem je měla doma ihned. S prvním dílem to bylo horší. Už jsem měla obavu, že to nikdy neseženu, ale štěstí se na mě nakonec přece jen usmálo a tak mám komplet sérii :-)

Recenze - Dědička | Rozpolcení | Boj o trůn
 

Svět Tryllů

 • Dědička
 • Rozpolcení
 • Boj o trůn  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Tuhle sérii samozřejmě znám, ale nemám doma ani jeden díl, vlastně jsem ještě ani žádný nečetla - ale mám to v plánu... jednou... snad :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak snad se ti dostane do ruky. Je beznadějně vyprodaná...

   Smazat
 2. Knihy som nečítala, ale majú minimálne krásne obálky :)

  OdpovědětSmazat
 3. Gratuluji k sehnání prvního dílu, sem tam je někdo třeba na Databázi přece jen prodává :)

  OdpovědětSmazat
 4. Tak to znám, hledání chybějícího dílu je někdy až horor :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je, když se nepodaří sehnat vůbec... :-(

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87