14 dubna, 2017

Ode dneška do neděle frčí u Dobrovského slevová akce pro členy klubu. Samozřejmě jsem toho ihned využila, protože mi zbyly nějaké ty dárkové kupony z narozenin (zůstal mi už jen jeden). A tak jsem se vydala se svým seznamem na nákup. Ulovila jsem tyto kousky: Jackabyho dvojku, protože tato série mě opravdu baví. Bohužel jedničku neměli, tak tu musím sehnat jinde. Umění v krvi, další příběh se Sherlockem, což mě vždycky zajímá, tentokrát i s Jackem Rozparovačem. Pasažérku jsem stejně jako Jackabyho měla na recenzi, ale jako e-book, tím pádem jsem si ji musela dokoupit. A nakonec Illuminae, na které jsou nadšené ohlasy a navíc to grafické zpracování je naprosto parádní... :-)

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Krásné úlovky :) Illuminae jsem teď dočetla a moc se mi líbilo, tak jsem zvědavá jak sedne tobě ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Doufám, že se ti bude Illuminae líbit, já jsem byla doopravdy spokojená a už se moc těším na Geminu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, jsem zvědavá kolik bude dílů. Už jsem viděla třetí v černém provedení...

   Vymazat
 3. Ach jo, tolik knih, které bych brala :D

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)