MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 dubna, 2017

Čeká mě zatím asi nejnáročnější měsíc na knihy, tím pádem opět jen dvě knihy a nějaké menší... :-) Snad budu všechno stíhat a budu se modlit za mírnější druhou polovinu roku :-P

Květen

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
-
Umění v krvi
300
-Tmavé stěny Willardu 352Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

11 komentářů:

 1. Tak ať ti ty dvě knihy vyjdou :-)

  OdpovědětSmazat
 2. O Tmavých stěnách Willardu jsem slyšela a musím řct, že mě zaujaly. Přeju ti příjemné čtení a jak píšeš, snad bude druhá polovina roku klidnější. :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. modlim se za to, potrebuji pohnout s knihami doma a ne porad tahat nove :-P

   Smazat
 3. Hodně štěstí, ať se ti podaří si ty dvě krásky přečíst! Já mám zálusk na Umění v krvi, ale když jsem srovnala originál, který jsem měla v ruce s českým překladem, přišlo mi, že český překlad je nějak až moc růžový - nebo to měla být červená? :D Tmavé stěny Willardu vypadají také dobře. ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. original jsem nevidela, tak nevim, ale me to prijde docela cervene :-)

   Smazat
 4. Hádám, že už je máš dávno přečtené a i kdyby ne, tak je určitě přečteš :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. prave ze jeste ne, jsem zasekana recenzakama :-)

   Smazat
  2. To znám :D Ale stejně nikdy nedokážu odmítnout další :D

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87