MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

29 března, 2017

Soutěž o záložku

středa, března 29, 2017 4 komentáře
Takže jsem se zase pustila do tvorby kovových záložek. Dneska vám tedy přináším soutěž o první z nich. Jde opět o Paříž, ale tentokrát jsou přívěsky trochu jiné. Každopádně, kdo má zájem se zapíše do formuláře. Tentokrát na vás čekají i otázky :-)

 1. Soutěž bude probíhat do 7.4.2017.
 2. Zúčastnit se mohou jen lidé z ČR.
 3. Výherce budu informovat emailem, který napíšete do komentáře, abych od vás měla potvrzení a hlavně abych dostala adresu :-) Na odpověď počkám maximálně dva dny.
 4. Vyhrazuji si právo na jakékoli změny v soutěži (posunutí data, úpravení výhry, změna podmínek při nedostatečném počtu účastníků apod...). 


FORMULÁŘPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Záložka vypadá opět parádně - máš můj obdiv.
  Určitě zkusím štěstí :)

  OdpovědětSmazat
 2. Krásná záložka! Jsi strašně šikovná! Ráda se soutěže zúčastním! :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87