MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 března, 2017

Nové knihy za tento týden. Jako první kniha z bazaru, kterou se mi podařilo sehnat za levno. Na druhé fotce knihy, které jsem koupila v Levné knize a nutno podotknout, že jsem poprvé využila nákupu přes eshop. Teprve až teď se mi totiž podařilo koupit něco, co nebylo na pobočce, ale v shopu ano...
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

 1. Mrazivý oheň má naprosto božskou obálku, ale nevím, jestli se ke knize někdy dostanu. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já doufám že brzy. Teda až přečtu starou trilogii

   Smazat
 2. Mrazivý oheň mě lákal, ale nakonec jsem usoudila, že to asi nebude čtení pro mě. A jsem moc ráda, že jsi na LK e-shopu něco ukořistila! :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bylo štěstí. Jsem zvědavá, jestli se mi ještě někdy poštěstí...

   Smazat
 3. Jsem zvědavá, co řekneš na Rozděleni časem. Také bych si knihu ráda koupila :)

  OdpovědětSmazat
 4. Mrazivý oheň jsem koupila asi za 100 také z bazaru :D .. A Větrnou hůrku jsem v levných knihách také nemohla nechat, i když nevím, kdy se k ní dostanu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hůrka zůstane zatím bokem bohužel, ale když už tam na mě koukala. Třeba chytnu období, přečtu Austen co mám doma a téhle vezmu k tomu :-)

   Smazat
 5. Vypadají skvěle a kniha Na větrné hůrce vypadá dokonale! Já bych si z e-shopu klidně i objednala, ale to bych stejně musela jet do Plzně a tam cestu nebudu mít dřív než v létě, takže se musím spokojit s tím, co bude v obchodě :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pak se jedině s někým domluvit nebo objednat s dovozem domů.

   Smazat
 6. Super a zajímavé kousky :) Na větrné hůrce jsem četla v angličtině a docela se mi to líbilo :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87