MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 února, 2017

Recenzáky mi nakonec tento týden nepřišly, takže alespoň ještě jeden přírůstek z bazaru... Kniha od Patricka Nesse s obálkou, která po nasvícení lampičkou ve tmě svítí :-D
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. I jedna knížka je dobrá, a tahle vypadá zajímavě. Jsem zvědavá co se skrývá za názvem :D

  OdpovědětSmazat
 2. Poslední dobou knihu vídám docela často, ale neplánuju ji. Každopádně přeju, ať se líbí! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Na tuhle se chystám, ale zatím mám před sebou tolik nezpracovaných knižnních zásob, že se po ní ani neohlížím :) A ta obálka ve tmě svítí? WOW! :D Tak to je rozhodně originální ozvláštnění! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ja ted hodne sleduji knihy v bazaru a kdyz uz byla, tak jsem ji vzala :-) a sviti, snazila jsem se to vyfotit na instagramu :-D

   Smazat
 4. O knížce jsem neslyšela, ale ráda jsem se nechala inspirovat a také jsem zvědavá, co se pod názvem skrývá! :) Ať se líbí! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to ja taky, nazory jsou zatim docela rozporuplne, ale to mi nevadi...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87