Já osobně už dávno Nový rok neslavím. Není to jako Vánoce, něco, co člověk opravdu nějakým způsobem prožije. Ale čekat do půlnoci na ohňostroj mě už dávno nebaví. Navíc spousta podivínů začíná řachat už od osmi večer a tak to nějak ztrácí atmosféru... Takže vám, kteří budete čekat na ten přechod roku 2016 a 2017, vám přeji ať si to hezky užijete a nashle v příštím roce :-)