MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 listopadu, 2016

Knižní přírůstky #119

pátek, listopadu 18, 2016 10 komentářů
Dnes mám radost hned ze dvou věcí. První je kniha Jane Eyre. Nakonec jsem si vybrala v antikvariátu starší kousek. Alespoň to má své kouzlo :-) A druhou jsou nové omalovánky Johanny Basford. S mamkou jsme zajely do pár obchodů, co jsme potřebovaly vyřídit a při té příležitosti jsem se pro ně stavila. Nakonec jsem neodolala a navíc jsem zjistila, že do konce roku už nebudu asi dělat žádnou objednávku knih. Takže bych je letos jinak ani neměla... :-DPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87