Nakonec jsem si řekla, že tuto sérii taky zkusím, protože každý na ni pěl jen samou chválu. A ono to opravdu stojí za to... Už po prvních stranách mě to naprosto chytlo a s každým dílem ta závislost byla horší... :-D

Recenze - Cinder  | Scarlet  | Cress  | Nejkrásnější  | Winter  | Hvězdy nad hlavou



Měsíční kroniky

  • Cinder  
  • Scarlet
  • Cress 
  • Winter  

Novela

  • Nejkrásnější  
  • Hvězdy nad hlavou  

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)