11 září, 2016

Po opravdu dlouhé době jsem konečně dodělala další obrázek. Využila jsem různých pastelek, včetně nové zlaté :-) Snaha o stínování byla, i když se mi příliš nedařilo. Asi bych potřebovala nějaký kurz kreslení... A navíc nějakou tu fantasii :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

 1. achjo, to ze neumim kreslit, ok, fajn, ale ze neumim ani vybarvovat?! to me depta dost :-D mmch zlata pastelka je fakt husta :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zas tak hrozný to snad nebude? A naučit se dá všechno. To bys se všemi svými zájmy mohla vědět :-D Další výzva před tebou...

   Vymazat
 2. Krásné, mě doma leží Tajná Zahrada a mám v tom vybarvené asi jen dvě nebo tři strany, protože nemám moc času, ale jak to tak vidím tak mám zase trochu chuť. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky toho casu moc nemam, ale na relax je to dobry

   Vymazat
 3. Vypadá to vážně krásně! Chtěla bych mít tvojí výdrž a trpělivost, já na to asi tak nějak nemám :D Mám rozdělané mandaly, ale žádnou tuším dokončenou... Já teď radši kreslím na počítači xD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to uplne obycejny... ja taky kreslim jen podle nalady a casu a ne tak moc jako na zacatku...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)