05 srpna, 2016

Akce a soutěže #244

pátek, srpna 05, 2016 1 komentář
Konečně tu máme pátek. Venku se začalo nějak škaredit a já právě přemýšlím, jestli si neobjednám nějaké knihy. Už fakt potřebuji rozbalovat nějaký balíček :-P No a tak rovnou koukám po akcích, které jsou vcelku o ničem, proto doufám alespoň v nějakou zajímavou soutěž...

Akce

 • eBux - e-kniha Jeden plus jedna za 99,-
 • Host - srpnový tip redakce se slevou 30%
 • Host - akce 2+1 z české knižnice
 • Zoner Press - do 8.8. doprava zdarma
 • Kniha Zlín - zlevněné knihy v letní akci
 • Rajknih - e-kniha Jeden plus jedna za 99,-SoutěžeDalší soutěže z webů a od blogařů sledujte na fb skupině Knižní akce a soutěže (odkazy jsou přidávány denně).


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

 1. Když tak na to venku koukám, máš pravdu - vážně by to chtělo nějakou novou knížku :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)